Kompletní služby v oblasti CD a DVD médií

O společnosti

Jsme velmi dynamická společnost zabývající se již od roku 1997 kompletní výrobou, službami a prodejem v oblasti CD médií, DVD médií a disket. V začátcích existence byla společnost prvotně zaměřena na duplikaci CD médií, disket a tvorbu jednodušších webových a firemních prezentací jakožto jedna z nejstarších společností toho druhu v České Republice.

S postupem času došlo k rozšíření služeb i o lisování médií, DVD média, další technologie potisku CD a DVD, výrobu tiskovin a doplňkové marketingové služby. Od konce roku 2004 se společnost zabývá velkoobchodní i maloobchodním prodejem kompletní sortimentu značkových i neznačkových CD a DVD médií, obalů a pouzder.

Úspěch společnosti je s důvěrou založen na zákaznickém servisu, konkurenceschopných cenách a kvalitních produktech. Jakožto stále se rozvíjející společnost se přizpůsobujeme a zdokonalujeme spolu s nástupem nových technologií a tudíž výzvou jsou pro nás i technologicky velmi náročné požadavky našich klientů. A snad proto jsme jedničkou ve svém oboru!

Pro své klienty nabízíme spoustu zákaznických výhod, jako například:

Smluvní zákazníci a VIP klientela

Využijte speciálních výhod a možností buď uzavřením smlouvy anebo staňte se naším VIP klientem.

Uzavření smlouvy

Jako jediná ze společností v České Republice nabízíme oficiální možnost uzavírání přesně nebo i volně definovaných smluvních vztahů. Všechny podmínky jsou u nás velmi jasné, garantované a navíc ještě před uzavřením takovéto smlouvy přesně víte, jaké výhody Vám nabízíme ! Smlouva může dále obsahovat přesné informace o cenách, poskytovaných službách, garanci termínů atd. Pro přesnější informace nás prosím kontaktujte » .

VIP klient

Pro VIP klientelu platí stejné standardní výhody jako pro klienty smluvní. VIP klientem se stává každý, u kterého evidujeme pravidelné objednávky nebo překročí stanovený obrat 100.000,- bez DPH v průběhu minulých 6 měsíců.