Kompletní služby v oblasti CD a DVD médií

Duplikátory

Jsme experty na CD/DVD/Blu-Ray tiskové a duplikační systémy!

Tiskárny na CD/DVD/Blu-Ray

Automatické inkjetové tiskárny na CD, DVD a Blu-Ray disky. Vhodné pro reklamní agentury, do kanceláří, ale i na profesionální využití.

Microboards PF Pro CD/DVD Printer

PF-Pro je zcela novou tiskárnou a duplikátorem určeným hlavně pro potisk medií ve velkém množství. Používá stejně tak jako MX-1 a MX-2 HP inkjet technologie a to za cenu 1,60 Kč za disk.

 

Automatické CD/DVD/Blu-Ray publishery

Automatické duplikátory s tiskárnou na CD, DVD a Blu-Ray disky. Rychlý a kvalitní potisk disků, expresní vypalování.

Microboards MX Disc Publisher

Serie MX-1 a MX-2 využívá nejnovějších inkoustových technologií od HP Vivera v rozlišení 4800 dpi.
Díky odděleným zásobníkům C,M,Y,K barev získáte profesionální vzhled Vašich CD, DVD a Blue-ray disků při vysoké kvalitě a při nízké ceně potisku již od 1,60 Kč nebo při plnobarevném potisku již od 3,20 Kč za disk. Čtvrtá generace duplikátorů snižuje vibrace během procesu tisku, takže si můžete být jisti hladkým a čistým textem ale i obrázky.

 

Manuální CD/DVD/Blu-Ray duplikátory

Věžové (tower) duplikátory. Malé kancelářské modely ale i velké profesionální duplikátory. Možnost vypalování motivů LightScribe.

 

CopyWriter Pro Blu-ray Duplicator

CopyWriter Blue-Ray řady nabízí 1, 4, 7 nebo 10 blu-ray disk mechanik zapisujících rychlostí 8x a má vestavěný 500GB pevný disk pro ukládání dat. Menu je ovládáno osmi tlačítky a displejem. Ovladání je jednoduché a přehledné pro začínající uživatele, ale nabízí i pokročilé uživatelské rozhraní. Jako možnost propojení k síti a ochranu proti kopírování softwaru. Vypalujte disky, velké množství disků s Microboards CopyWriter Pro Blu-ray tower.

 

Daisy-Chainable Blu-ray Duplicator

Nová multi-tower sestava umožňuje propojit až 10 nebo více CopyWriter Blu-ray towers. BD PROV3 NET-20 je propojení dvou sestav dohromady. BD PROV3 NET-10 je přidáno dalších deset věží, které obsahují kabely pro připojení k jiným NET-20 nebo NET-10 sestavám.

 

CopyWriter Pro LightScribe Duplicator

Duplikace je rychlostí 48x na CD a 24x na DVD. Po dokončení duplikace se musí disky obrátit a vypálí se najednou na všechny potisk technologií LightScribe od HP. LightScribe nabízí jako ostatní mechaniky CopyLock , ochranu proti kopírování softwaru.

 

 

Microboards Daisy-Chainable LightScribe Duplicator

Microboards NET-10 a NET-20 s možností LightScribe lze propojit součatsně. Můžete propojit NET-20 – propojení dvou věží nebo NET-10 věže dohromady. Potřebujete duplikovat 60 disků? Není problém, propojte šest věží. Potřebujete duplikovat 120 disků? Žádný problém není propojit věže dle Vašich požadavků.
Stejně tak jako serie CopyWrite, tak i LightScribe duplikátory NET-10 a NET-20 používají vypálení obrazce přímo na disk technologií lightscribe na speciální media CD-R, DVD-R a DVD+R. Zápis dat na disky je možný 24x na DVD a 48x na CD. Můžete také propojit Vaše PC k sestavě Lightscribe pomocí USB 2.0 a pro snadné ukládání záznamů máte k dispozici 500 GB HDD.

 

Microboards CopyWriter Pro CD DVD Tower Duplicator

Copy writter Pro serie je věžový duplikátor se 3, 5, 7 nebo 10 CD/DVD mechanikami a vestavěným 500GB hard diskem pro ukládání dat. Nabízí jednoduché menu s osmi tlačítkovým ovládáním a má jedno dotykovou funkci pro kopírování pro začínající uživatele. Zároveň také poskytuje pokročilé funkce jako připojení k síti nebo profesionální ochranu proti kopírování softwaru.

Automatické CD/DVD/Blu-Ray duplikátory

Automatické duplikátory CD/DVD/Blu-Ray disků.

Microboards QDL-1000 CD/DVD Autoloader

Automatický CD/DVD duplikátor se zásobníkem na 25 disků. Zabudovaný 160GB harddisk. 1 cílová mechanika. Na přání i varianta s Blu-Ray mechanikou.

 

 

Microboards QDL-3000 CD/DVD Autoloader

Automatický CD/DVD duplikátor se zásobníkem na 60 disků. Zabudovaný 250GB harddisk. 3 cílové mechaniky. Na přání i varianta s Blu-Ray mechanikou.