Kompletní služby v oblasti CD a DVD médií

Plastové karty

Potřebujete vyrobit a potisknout plastové karty nebo plastové vizitky? Plastové karty a vizitky tiskneme pouze ofsetem a to již od 100 kusů!

Výroba plastových karet pro nejnáročnější zákazníky. Vyrábíme věrnostní karty, členské a klubové karty, platební karty, slevové karty nebo plastové vizitky. Karty potiskujeme pouze ofsetem na kvalitních tiskových strojích. Široké možnosti personalizace karet: magnetické proužky, chipy, podpisová pole, číslování karet, embossing, tisk čárových kódů... Výrobu plastových karet a plastových vizitek provádíme od 100 ks. Všechny námi potištěné PVC karty jsou následně zdarma laminované.

Využití plastových karet

Udělejte okamžitý a trvalý dojem na Vaše zákazníky, obchodní partnery a zaměstnance, s našim pestrým a nezvykle velkým výběrem. Zde předkládáme hlavní typy karet, které vyrábíme. Laminovaná plastová karta je exkluzivní a trvalá vizitka, jež je důležitým elementem, který podpoří pozitivní image Vaší společnosti. Také nabízíme mnoho dalších netradičních výrobků z plastu.

Personalizace plastových karet

Široké možnosti personalizace plastových PVC karet a plastových vizitek. Číslování a popis termoprintem, embossing neboli ražba, magnetické proužky LoCo a HiCo, chipové karty, tisk čárových kódů, podpisová pole. Pro nejnáročnější aplikace nabízíme také děrování a tvarování karet nebo drážky pro handicapované.

 


Objednávka plastových karet

Vyberte si typ karty
Počet kusů

Počet kusů: