Kompletní služby v oblasti CD a DVD médií

Výroba CD/DVD/BD médií

Kompletní služby v oblasti CD, DVD a Blu-Ray médií

Potisk CD, DVD a Blu-Ray médií

V oblasti potisku CD, DVD a Blu-Ray disků nabízíme tři následující technologie: digitisk, ofset a sítotisk. Digitiskem lze tisknout již od 1 ks, ofsetem a sítotiskem potiskujeme datová média již od 100 ks!

Potisk je realizován pouze na kvalitní CD, DVD a Blu-Ray media. Dbáme na 100% kvalitu potisku. Každá série potisku je kontrolována. Žádný barevný motiv pro nás není problém.

Termín výroby potištěných disků od 1 hodiny!

:: více informací a on-line objednávka zde ::

Vypalování CD, DVD a Blu-Ray médií

Expresní a cenově výhodnější výroba datových médií. Duplikace je prováděna na průmyslových duplikátorech nejvyšší kvality. Každý zaznamenaný disk je následně také verifikován. Samozřejmostí je použití pouze kvalitních záznamových médií CD-R, DVD-/+R, BD-R.

Výroba CD, DVD nebo Blu-Ray disků vypalováním je možná již od 1 kusu. Termíny výroby i na počkání, nejpozději do druhého dne.

Duplikované CD, DVD a Blu-Ray disky doporučujeme pořídit včetně potisku. Nabízíme celkem 3 technologie potisku: ofset, sítotisk a digitální tisk.

:: více informací a on-line objednávka zde ::

Lisování CD, DVD a Blu-Ray médií

Pro náročnější zákazníky a vyšší množství CD, DVD a BD médií nabízíme lisování nosičů. 

Nabízíme Vám kompletní servis v oblasti lisování CD a DVD a to již od 300 ks. Lisované CD a DVD disky můžeme potisknout ofsetem nebo sítotiskem, a to za bezkonkurenční ceny ve spojení s expresními termíny dodání.

Termín výroby lisovaných disků od 3 dnů! Výroba běžných, tvarovaných a mini CD a DVD disků.

:: více informací a on-line objednávka zde ::