Kompletní služby v oblasti CD a DVD médií

Duplikace CD/DVD/BD

Potřebujete rychle a kvalitně vypálit CD, DVD nebo Blu-Ray disky? Duplikaci médií provádíme již od 1 kusu!

Provádíme duplikaci CD, DVD a Blu-Ray disků od 1 kusu v termínech od 1 hodiny. Duplikaci médií můžete zvolit bez potisku nebo s potiskem. Vypalování CD/DVD/BD nosičů provádíme výhradně na průmyslových duplikátorech, tato metoda zaručuje 100% kvalitu záznamu hudby, videa i datových souborů. Každý duplikovaný disk je verifikován, můžete se 100% spolehnout na kvalitu vypalovaných nosičů.

Výhody duplikace médií

Potisk duplikovaných médií

Digitisk

Digitální potisk CD, DVD a BD disků vhodný pro menší množství. Jedná se o plnobarevný digitální CMYK potisk speciální fotoetikety, která je následně umístěna na disk. Tisknuté barvy jsou opatřené ochrannou voskovou vrstvou odolnou proti oděru a vodě. Technologie digitálního tisku je vhodná pro tisk fotografií, jemných rastrů, celobarevných ploch a vektorové grafiky. Pro množství od 500 kusů doporučujeme využít potisk nosičů sítotiskem nebo využít Lisování CD/DVD.

Sítotisk CMYK+bílá

Jedná se o přímý plnobarevný potisk na CD/DVD nosiče. Potisk může být realizován s bílou podkladovou barvou, která zaručuje dostatečnou kryvost potisku. Tato varianta je vhodná pro tisk obrázků, fotografií a rastrů. Je třeba počítat s tím, že potisk CMYK sítotiskem má o něco málo horší rozlišení než např. ofsetový CMYK potisk.

Sítotisk Pantone barvy

Jedná se o přímý potisk Pantone barvami na CD/DVD nosiče. Potisk může být realizován s bílou podkladovou barvou (počítáno jako další barva), která zaručuje dostatečnou kryvost potisku. Technologie sítotisk je vhodná pro tisk barevných ploch, logotypů, písem a jiné vektorové grafiky.

 


Objednávka duplikace disků

Vyberte si médium

Počet kusů

Počet kusů: