Kompletní služby v oblasti CD a DVD médií

Potisk CD/DVD/BD

Chcete zhotovit potisk prázdných CD, DVD nebo Blu-Ray disků Vaším návrhem? V oblasti potisk CD, DVD a BD nabízíme následující technologie:

 

Digitisk CMYK

Digitální potisk CD, DVD a BD disků vhodný pro menší množství. Jedná se o plnobarevný digitální CMYK potisk speciální fotoetikety, která je následně umístěna na disk. Tisknuté barvy jsou opatřené ochrannou voskovou vrstvou odolnou proti oděru a vodě. Technologie digitálního tisku je vhodná pro tisk fotografií, jemných rastrů, celobarevných ploch a vektorové grafiky. Pro množství od 500 kusů doporučujeme využít potisk nosičů sítotiskem nebo využít Lisování CD/DVD.

Sítotisk CMYK+bílá

Jedná se o přímý plnobarevný potisk na CD/DVD nosiče. Potisk může být realizován s bílou podkladovou barvou, která zaručuje dostatečnou kryvost potisku. Tato varianta je vhodná pro tisk obrázků, fotografií a rastrů. Je třeba počítat s tím, že potisk CMYK sítotiskem má o něco málo horší rozlišení než např. ofsetový CMYK potisk.

Sítotisk Pantone barvy

Jedná se o přímý potisk Pantone barvami na CD/DVD nosiče. Potisk může být realizován s bílou podkladovou barvou (počítáno jako další barva), která zaručuje dostatečnou kryvost potisku. Technologie sítotisk je vhodná pro tisk barevných ploch, logotypů, písem a jiné vektorové grafiky.

 

Pokud máte zájem o duplikaci potištěných médií, navštivte prosím kategorii DUPLIKACE DISKŮ.


Objednávka potisku disků

Vyberte si médium

Počet kusů

Počet kusů: